Tifoze e ekipit anglez, boksierja më ‘seksi në botë’ e jep premtimin e ‘çmendur’: Do ju puthë, do bëj gjithçka!

Bota e Yjeve

Tifoze e ekipit anglez, boksierja më ‘seksi në botë’ e jep premtimin e ‘çmendur’: Do ju puthë, do bëj gjithçka!

Më: 20 maj 2023 Në ora: 07:52
Ebani Brixhes

Ebani Brixhes, ajo që cilësohet si boksierja me seksi në botë, u ka bërë një propozim të pazakonte futbollistëve të Leeds United.

Këta të fundit janë në vështirës në Premier Ligë dhe rrezikojnë rënien, ndaj ajo ka menduar një mënyrë të pazakontë për t’i motivuar.

Boksierja e cila ka marrë fame pasi zhvishet shpesh në bikini në peshimet e saj para ndeshjeve, ka treguar se është e gatshme t’u tregojë lojtarëve gjoksin nëse ia dalin të mbijetojnë në Premier Ligë.

Image
Ebani Brixhes

“Hej djema, nëse mbijetoni, do të tregoj gjoksin tim për ju. Unë do të futem në dhomën e zhveshjeve tuaj, do të çoj bluzën lart e do ju tregoj gjoksin, apo diçka e tillë.

Do ju puth, do bëj gjithçka. Do ju jap edhe një abonim falas për faqen time në “Only Fans””, tha ajo në një intervistë për “TalkSport”. “Të lutem Lids, mos më zhgënjeni”, tha Brixhes.

Image
Ebani Brixhes
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat