“Bombë e vërtetë”, ylli “çmend” fansat me bikini, pothuajse i del “zogu”

Bota e Yjeve

“Bombë e vërtetë”, ylli “çmend” fansat me bikini, pothuajse i del “zogu”

Nga: Bota sot Më: 6 qershor 2023 Në ora: 18:48
Chloe Ferry

Ylli i Geordie Shore, Chloe Ferry, ka ngritur temperaturat në fotografitë e fundit me bikini.

Image
Chloe Ferry

Bukuroshja kishte veshur një palë bikini blu të hollë, gjersa gjinjtë mezi i rrinin në to, kurse “pjesa intime” pothuajse i shihet e gjitha nga bikinit e vogla.

27 vjeçarja ekspozoi trupin e rrezitur, ndërsa jo pak vëmendje merrnin edhe tatuazhet në trupin e saj.

Flokët të gjatë dhe të valëzuara pak në fund, i shtonin bukurinë, ndërsa buzëqeshja nëpër fotografi nuk ka munguar.

Image
Chloe Ferry
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat