Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve

Bota e Yjeve

Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 07:57
Rita Ora dhe Taika Waititi

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi dukeshin në formë të mirë gjatë një seance në palestër çiftesh në Sydney të enjten.

Ylli i popit, 32 vjeçe, dhe bashkëshorti i saj regjisor, 47 vjeç, qeshnin ndërsa shkonin dorë për dore drejt stërvitjes.

Rita dukej pa mundim me stil në një set stërvitjeje tërësisht të zezë.

Image
Rita Ora dhe Taika Waititi

Ajo tregoi fizikun e tonifikuar me një palë dollakë të zeza dhe një bluzë sportive të zezë me figura.

Gjyqtarja e “Voice Australia” e kombinoi atë me çorape të bardha dhe një palë atlete me shumë ngjyra.

Për të zbukuruar pamjen e saj sportive, këngëtarja e përshtati atë me një çantë të zezë me detaje ari dhe një palë syze dielli “Chanel”.

Ylli i popit zgjodhi një grim natyral për sesionin e saj kardio ndërsa flokët i la të shthurura.

Image
Rita Ora

Taika gjithashtu dukej spotiv me një bluzë të bardhë dhe rozë me një kapele shumëngjyrëshe të përshtatshme.

Ai e kombinoi këtë me pantallona të shkurtra të thjeshta të zeza dhe atlete gjithashtu të zeza.

Rita është fotografuar disa herë duke dalë nga palestra të ndryshme në Sidney teksa punon shumë për të mbajtur fizikun e saj në formë.

Ajo aktualisht është në qytet për xhirimet e “The Voice Australia”, së bashku me kolegët e saj gjyqtarë Jason Derulo, Guy Sebastian dhe Jessica Mauboy.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat