A mund të besoni se ajo është 58 vjeçe? Elizabeth Hurley duket e mrekullueshme me bikini

Bota e Yjeve

A mund të besoni se ajo është 58 vjeçe? Elizabeth Hurley duket e mrekullueshme me bikini

Më: 12 shtator 2023 Në ora: 06:39
Elizabeth Hurley

Bukuroshja simpatike, Elizabeth Hurley, e meriton vërtet gjithë vëmendjen dhe admirimin që ka.

Aktorja angleze është padyshim nga ato femra që frymëzon anëtaret e gjinisë së bukur e që nxit imagjinatën e gjinisë së fortë.

Duket sikurse koha është ndalur për 58-vjeçaren, e cila duket shumë më e re në krahasim me moshën e saj.

Image
Elizabeth Hurley

Falë linjave pa të meta, ish-modelja ka më shumë arsye për të pozuar me krenari me rroba banje, gjë që e bën shpesh, kurse imazhet i shpërndan në rrjetet sociale.

Ajo ka pozuar me bikini dypjesëshe nga koleksioni i saj dhe ka marrë shumë komplimente dhe fotografitë i konfirmojnë ato.

Image
Elizabeth Hurley
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat