Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Bota e Yjeve

Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Më: 18 shtator 2023 Në ora: 20:03
Nora Istrefi

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër më tërheqëset në estradën shqiptare.

Krahas hiteve muzikore ndër vite, këngëtarja veçohet edhe për dukjen e saj.

Edhe pse është pjesë e skenës për shumë vite, ajo vazhdon të admirohet për figurën mahnitëse trupore.

Image
Nora Istrefi

Gjatë të hënës, Nora ka sjellë një set fotografish e veshur me kostum duke marrë pëlqimin e fansave të saj të shumtë.

Profili i këngëtares në Instagram përcillet nga më shumë se 1.1 milion ndjekës, të cilët i presin me kërshëri postimet e reja të saj.

Image
Nora Istrefi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat