Dalin fotot/ Blero është përmalluar shumë për të, kjo është e dashura e re bukuroshe e tij

Bota e Yjeve

Dalin fotot/ Blero është përmalluar shumë për të, kjo është e dashura e re bukuroshe e tij

Më: 19 nëntor 2023 Në ora: 10:52
E dashura e re e Bleros

Blero është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun tonë.                            

Pas hyrjes në Big Brother Vip Kosova, Blero vazhdon të jetë ndër këngëtarët me të përfolur të momentit.

Shpeshherë ai ka folur edhe për dashuren e tij të re, duke treguar se po i mungon shumë.

Ne kemi zbuluar se kush është bukuroshja qe ja ka ‘marrë zemrën’ Bleros. Ajo është një bionde bukuroshe.

Në disa fotografi të postuara në Instagramin e saj, e dashura e Bleros shfaqet një femër me plotë stil.

Image
E dashura e re e Bleros

Çdo fotografi e saj ka marrë nga një ‘like’ nga këngëtari kosovar.

Bionde dhe me shumë stil, Blero paska goditur sërish në cak me të dashurën e re.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat