Eva Longoria shfaqet provokuese për kopertinën e “ELLE”

Bota e Yjeve

Eva Longoria shfaqet provokuese për kopertinën e “ELLE”

Më: 30 nëntor 2023 Në ora: 19:40
Eva Longoria

Eva Longoria ka pranuar se nuk i intereson ajo njihet si ‘vajza më seksi’ në Desperate Housewives.

Dhe Eva është “femme fatale” në kopertinën e numrit të “ELLE” dhjetor/janar 2023 Gratë në Hollywood.

Eva tha: “Më kujtohet kur isha në “Houswives” dhe isha ajo vajza seksi, njerëzit thoshin: “A ke frikë se do të të njohin vetëm për këtë?”

Unë thashë: “O Zot, jo. Mua nuk më intereson. Vazhdo dhe thuaj se jam seksi”, shkruan DailyMail.

“Nuk më intereson, sepse do të vijë një ditë kur do të thuash se nuk jam seksi dhe as atëherë nuk do të më interesojë”.

Dhe Eva trondit me disa nga pamjet e saj më të guximshme deri më sot. Në një fotografi, Eva tregoi dekoltenë e saj teksa u fut pa sytjena me një jelek lëkure prej nga “Michael Kors”.

Aktorja ishte e veshur me një këmishë me lule nga Max Mara, të cilat i kaluan në fund në një tjetër pozë.

Eva foli gjithashtu për sfidën e regjisë së filmit të saj të parë artistik “Flamin’ Hot” në një industri të dominuar nga meshkujt.

Ai bazohet në librin e kujtimeve A Boy, a Burrito and a Cookie: From portier to Executive nga Richard Montañez, i cili pretendon se ka shpikur Flamin’ Hot Cheetos.

Eva tha: “Duhet të supozoni se e keni këtë punë, këtë bëjnë burrat gjatë gjithë kohës. Ata nuk supozojnë se po luftojnë për punën.”

Image
Eva Longoria
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat