Championsi në prag, Eva Murati “çmend” fansat

Bota e Yjeve

Championsi në prag, Eva Murati “çmend” fansat

Më: 8 shkurt 2024 Në ora: 20:40
Eva Murati

Tashmë ka nisur numërimi mbrapsht për rikthimin e Ligës së Kampionëve, teksa javën e ardhshme do të luhen sfidat e para të fazës së 1/8.

“Countdown”-in e ka nisur edhe bukuroshja e Champions-it, Eva Murati, e cila u ka rikujtuar fansave në “Instagram” afrimin e kompeticionit më prestigjioz për klube.

Ajo shfaqet si gjithnjë në një formë fantastike.

Teksa mbetet absolutisht një nga femrat më të bukura dhe më të dashura të ekranit në Shqipëri.

Image
Eva Murati
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat