Fanse e madhe e futbollit amerikan, p*rnostarja e njohur në të gjithë botën në gjendje kritike për jetën

Bota e Yjeve

Fanse e madhe e futbollit amerikan, p*rnostarja e njohur në të gjithë botën në gjendje kritike për jetën

Më: 14 shkurt 2024 Në ora: 23:09
Emily Willis

Emily Willis është një nga pornostaret më të njohura në botë për momentin, e cila ndodhet në “Top 10” të renditjes së tyre.

Gjithsesi 25-vjeçarja duket se po kalon momentet më të vështira, pasi ndodhet në një luftë me jetën.

 Para pak ditësh Willis është dërguar me urgjencë në spital pas një overdozë droge dhe ndodhet ende në gjendje kritike për jetën.

Image
Emily Willis

Willis është shprehur se është një fanse e madhe e futbollit amerikan dhe gjithashtu e ka treguar këtë dhe në disa prej xhirimeve të saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat