Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj të re

Bota e Yjeve

Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj të re

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 18:25
Rita Ora

Rita Ora, 33 vjeçare, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një album me fotografi të mahnitshme nga udhëtimi i saj i shkëlqyeshëm në New York, i cili ishte i mbushur me emisione bisedash dhe darka luksoze.

Ndërsa bukuroshja me flokët ngjyrë kafe ka mbajtur ritmin e zemrës së lartë gjatë javës së kaluar, ajo u dha ndjekësve të saj një pamje të asaj duke marrë pak kohë larg nga ngjarjet e mbushura me yje.

Ajo shfaqi flokët e saj të mrekullueshme të prera në stilin bob, duke mbajtur pamjen e saj të thjeshtë me një bluzë të zezë të prerë nga sateni dhe një zinxhir rreth belit, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Këngëtarja gjithashtu publikoi një ‘selfie’ të realizuar përpara pasqyrës ku shihet e veshur me rroba sportive të rehatshme.

Ajo bëri një ekspozim të gjoksit e veshur me një palë të brendshme sportive të zeza, të cilat i kombinoi me një palë çorape gri dhe një xhaketë palestre ngjyrë gri të përputhshme.

Image
Rita Ora

Duke shfaqur muskujt e saj të barkut, ylli i lindur në Prishtinë vendosi gjithashtu të tregonte tatuazhet e shumta që ka në trup.

Javën e kaluar, ylli i muzikës pop i falënderoi 16 milionë ndjekësit e saj në Instagram për mbështetjen e këngës së saj më të re, “Shape Of Me”.

Image
Rita Ora

Është një bashkëpunim me artistin australiano-amerikan Keith Urban, me të cilin Rita ka qenë kolege gjatë kohës që ishte pjesë e jurisë së “The Voice Australia”.

Ajo shkroi: “Faleminderit për të gjithë dashurinë në versionin e ri të Shape Of Me me Keith Urban!! Ju keni bërë këtë këngë edhe më të veçantë dhe nuk mendova se ishte e mundur”.

“Shpe Of Me” përndryshe është kënduar më parë edhe nga vet Rita në versionin solo – në albumin e saj të tretë “You & I”. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat