Florence Pugh mahnit me një fustan mbesëlënës

Bota e Yjeve

Florence Pugh mahnit me një fustan mbesëlënës

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 06:35
Florence Pugh

Florence Pugh mahniti në një ansambël që binte në sy, ndërsa kishte një grim të guximshëm, teksa mori pjesë në premierën e “Dune: Pjesa e Dytë” në New York të dielën.

Aktorja e lindur në Britani, 28-vjeçare, e cila kohët e fundit ndezi thashethemet për lidhje me kolegun e tij aktorin Paul Mescal, u bashkua me shokët e saj të tjerë të aktorit në shfaqjen speciale që u mbajt në Qendrën Lincoln.

Vazhdimi i parashikuar, i cili gjithashtu interpreton Timothee Chalamet, Zendaya dhe Austin Butler, është planifikuar të dalë në kinema muajin e ardhshëm më 1 mars, shkruan DailyMail.

Image
Florence Pugh

Me të mbërritur në vend, Pugh mahniti me një fustan gri të gjatë, i cili shkëlqente nga krahu i saj dhe ishte prej materiali të palosur.

Ndërsa ka bërë një sërë pozash për të nxjerrë në pah pamjen, ajo zbuloi gjithashtu pjesën e pasme të fustanit që ofronte një shkëlqim të zjarrtë.

Image
Florence Pugh

Ajo veshi një palë taka argjendi, platformë për të përkuar me skemën e ngjyrave të pamjes së saj të përgjithshme.

Florence zgjodhi aksesorët minimalë, dhe veshi një palë vathë argjendi të ndezur, por jo bizhuteri të tjera.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat