Tifozja më “seksi” e Kupës së Botës po rikthehet për Euro 2024

Bota e Yjeve

Tifozja më “seksi” e Kupës së Botës po rikthehet për Euro 2024

Më: 28 mars 2024 Në ora: 20:16
Ivana Knoll

Tifozja “më seksi” e Kupës së Botës, Ivana Knoll e cila mori vëmendjen në kampionatin e fundit botëror, po rikthehet tani edhe për Euro 2024.

Këtë e la të nënkuptuar vetë tifozja kroate përmes një imazhi të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, shkruan The Sun.

Knoll, ishte bërë sensacion në Kupën e Botës 2022, kampionati i cili u mbajt në Katar dhe bënte tifo për ekipin e saj të zemrës, Kroacinë.

Image
Ivana Knoll

Pasi tërhoqi vëmendjen e botës së futbollit, modelja 31-vjeçare u nderua me titullin “tifozja më seksi”.

Tani, bukuroshja do t’u rikthehet stadiumeve në kampionatin evropian Euro 2024.

Image
Ivana Knoll

Modelja kroate, pa një rritje të popullaritetit në rrjetet sociale, madje mori ftesë për një festë nga Leonardo DiCaprio dhe mori oferta të ndryshme për modë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat