Camila Cabello shfaqet bionde dhe me një stil të veçantë

Bota e Yjeve

Camila Cabello shfaqet bionde dhe me një stil të veçantë

Më: 29 mars 2024 Në ora: 18:33
Camila Cabello

Camila Cabello shfaqi këmbët e saj seksi, gjatë daljes së saj të fundit publike duke mbyllur këngën e saj të re “I LUV IT”.

Aktorja 27-vjeçare e popit, e cila u bë e famshme si pjesë e grupit të vajzave “Fifth Harmony”, publikoi “I LUV IT” si duet me reperin Playboy Carti.

Gjatë një prej vargjeve të këngës, ajo thotë se është ‘e sëmurë’ për një lidhje dashurie që e ka lënë ‘të varur’, shkruan DailyMail.

Image
Camila Cabello

Ajo modeloi një fustan të shkurtë me shirita, i cili i lejonte të tregonte këmbët e saj të hijshme, të cilat i theksoi me çizme të gjata lëkure të zeza.

Krijuesja e hitit “Havana” kishte një model flokësh bionde, të cilat u lëshuan në mënyrë mahnitëse në pjesën e përparme të saj ndërsa pozonte për fotografët.

Image
Camila Cabello

“I LUV IT” është kënga kryesore nga “C, XOXO”, i cili do të jetë albumi i katërt i publikuar nga Camila si një artiste solo.

Në këngën e re, ajo i këndon një të dashuruari: “Më puth fort – një ditë, do të të mungojë ky shi meteorësh në fuqinë tënde, duke parë yjet”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat