Modelja Cassie Amato tregon linjat e saj mahnitëse, me bikini të zeza

Bota e Yjeve

Modelja Cassie Amato tregon linjat e saj mahnitëse, me bikini të zeza

Më: 18 maj 2024 Në ora: 14:18
Modelja Cassie Amato

Modelja, Cassie Amato, duket e mrekullueshme në rroba banje.

Bukuroshja 30 vjeçe, e cila është në lidhje me aktorin britanik Sam Claflin, 37 vjeç, pozoi me bikini Skims dhe tha: “Mendja është gjithçka, ajo që e mendoni, bëheni.”

Cassie dhe Sam morën pjesë së bashku në Glastonbury verën e kaluar.

Image
Modelja Cassie Amato

Dyshja janë në lidhje që nga viti 2022, por bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq si çift në festën e shikimit të Oscars të Elton John marsin e kaluar.

Cassie më parë ishte në lidhje me Leonardo DiCaprio, shkruan The Sun.

Image
Modelja Cassie Amato

Sam u nda nga gruaja e tij, aktorja e “Guardians Of The Galaxy”, Laura Haddock në vitin 2019.

Aktori britanik Sam dhe Cassie nuk e fshehën se sa shumë e adhuronin njëri-tjetrin kur filluan të takoheshin, pasi lanë mesazhe të forta në fotografitë e njëri-tjetrit.

Ai shkroi pranë një prej fotografive me bikini të Cassie-t: “Ti je perfekt”.

Në vitin 2016, Sam luajti së bashku me Emilia Clarke në “Me Before You”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat