Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini

Bota e Yjeve

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini

Më: 20 maj 2024 Në ora: 08:34
Bella Hadid

Ndërsa merr pjesë në Festivalin e Filmit në Francë, Bella Hadid po kalon shumë kohë në diell.

Modelja, 27 vjeçe, rrëshqiti në bikini me tela të zeza të dielën, ndërsa shkoi në jaht me miqtë gjatë një pushimi tjetër nga Festivali i 77-të i Filmit në Kanë .

Ajo u vesh me rroba banje pasi u pa duke dalë nga hoteli i saj me një fustan mini ngjyrë kafe, shkruan DailyMail.

Image
Bella Hadid

Hadid e aksesoi pamjen me disa syze dielli të holla ari, bizhuteri të ngjashme dhe një palë taka blu me rripa.

Mbretëresha e rodeos mori një çantë lëkure të nxirë për shëtitje, gjatë së cilës u pa duke u ngjitur në një gomone të zezë.

Image
Bella Hadid

Ajo pozoi për disa fotografi seksi në varkë, duke treguar një shishe të parfumit të saj të ri Orebella. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat