Sydney Sweeney tregon figurën e saj mbresëlënëse në bikini

Bota e Yjeve

Sydney Sweeney tregon figurën e saj mbresëlënëse në bikini

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 06:35
Sydney Sweeney

Sydney Sweeney dukej se po kalonte kohë të mrekullueshme të premten, teksa po shijonte një ditë të mbushur me sporte ujore me të fejuarin e saj Jonathan Davino dhe miqtë, në Florida të Jugut.

Aktorja, 26 vjeçe, dukej sensacionale, teksa shfaqi figurën e saj mahnitëse me bikini të zeza me lule.

Ajo shfaqi barkun e saj të sheshtë dhe dekoltenë e bollshme në bikini dypjesëshe.

Image
Sydney Sweeney

Ylli i “Euphoria” u drejtua drejt e në oqean në kërkim të një adrenaline, duke hipur në një jetski me një shoqe.

Duke u siguruar, Sydney vuri një xhaketë shpëtimi dhe i mbrojti sytë me një palë syze dielli të zeza

Image
Sydney Sweeney
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat