Wanda Nara befason sërish topless! Modelja e njohur zbulon projektin e saj të ri

Bota e Yjeve

Wanda Nara befason sërish topless! Modelja e njohur zbulon projektin e saj të ri

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 23:17
Wanda Nara

Modelja e njohur argjentinase, Wanda Nara di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi partnerja e futbollistit Mauro Ikardi ka publikuar një video në rrjetet sociale ku njofton se së shpejti do të publikojë këngën e re.

Ajo shfaqet komplet e zhveshur vetëm me një palë çizma deri tek gjuri teksa shkruan:

Image

Këtë këngë e regjistruam vitin e shkuar duke menduar për këtë verë ku luhet Eurpiani dhe titullohet “IBIZA”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat