Lola Haradinaj merr vendimin që askush nuk e priste

Bota e Yjeve

Lola Haradinaj merr vendimin që askush nuk e priste

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 12:37
Lola Haradinaj

Kur flasim për vajzat e bukura në vendin tonë, në mendje padyshim vjen edhe Lola Haradinaj.

E njohur për këmbët e gjata por edhe flokët e gjata dhe plotë volum, Lola vendos të ndryshojë.

Së fundmi ajo ka ndryshuar stilin e flokëve, duke i shkurtuar dhe i dhënë një ngjyrë tjetër.

Image
Lola Haradinaj

Ky vendim i bukuroshes u komentuar pa fund nga ndjekësit në imazhet e publikuara nga vet ajo.

Po iu pëlqen më shumë me flokë të shkurtuara apo ashtu si i kishte?!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat