Scarlett Johansson bën publike lidhjen me Colin Jost - Bota Sot
Scarlett Johansson bën publike lidhjen me Colin Jost

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Scarlett Johansson bën publike lidhjen me Colin Jost

Më: 1 dhjetor 2017 Në ora: 11:55
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson dhe Colin Jost vendosën më në fund që të bëjnë publike lidhjen e tyre pas thashethemeve të shumta. Ata morën pjesë së bashku në Muzeun Amerikan të Historisë Natyrore Gala.

Aktorja 33 vjece dhe komediani 35-vjeçar i SNL-së, u ftografuan së bashku në evendin ku morën pjesë. Cifti është përfolur që në muajin Maj dhe më pas u panë duke u puthur pas finales së sezonit Saturday Night Live.

Kjo romancë erdhi vetëm pak muaj pasi Scarlett u nda nga bashkëshorti i saj I dytë Romain Dauriac, me të cilin ka edhe një vajzë 2 vjece,  Rose.  Burri i saj i parë ishte aktori Ryan Reynolds, me të cilin u nda në vitin 2011. Tani dy muaj pas finalizimit të divorcit nga Romain Dauriac, bjondja duket se po konfirmon lidhjen e saj me Colin, e cila po bëhet serioze.

Image
Scarlett Johansson dhe Colin Jost
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test