Jennifer Lopez e lumtur pranë të dashurit - Bota Sot
Jennifer Lopez e lumtur pranë të dashurit

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Jennifer Lopez e lumtur pranë të dashurit

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 15:53
Jennifer Lopez me të dashurin

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez duket se po kalon momente të lumtura me të dashurin e saj.

Lopez dhe Alex Rodriguez janë parë rrugëve të New York-ut, duke i dhuruar buzëqeshje njëri-tjetrit.

E veshur me një palltë gri dhe veshje sportive Lopez dukej shumë tërheqëse.

Ajo madje kishte lidhur flokët dhe ishte pa grim dhe përsëri dukej shumë e bukur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test