Jessica “nxeh” tifozët kuqezinj - Bota Sot
Jessica “nxeh” tifozët kuqezinj

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Jessica “nxeh” tifozët kuqezinj

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 14:32
Jessica Amaral

Quhet Jessica Amaral dhe është një nga modelet më të famshme në Amerikën e Jugut.

Në vitin 2012 është përzgjedhur “Miss Bumbum” dhe ka deklaruar se është tifoze e flaktë e Flamengos.

Fansja e kuqezinjve brazilianë ka plot 312 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test