Vajza e Cindy Crawford, e hap sfilatën e modës në Itali - Bota Sot
Vajza e Cindy Crawford, e hap sfilatën e modës në Itali

Bota e Yjeve

Vajza e Cindy Crawford, e hap sfilatën e modës në Itali

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 12:34
Kaia Gerber

Mbrëmjen e së mërkurës Kaia Gerber e ka hapur sfilatën e Moschino Fashion Show në Milano të Italisë.

Modelja 16-vjeçare ishte e shoqëruar nga miket e saj modele Gigi dhe Bella Hadid, së bashku me Joan Smalls në sfilatën e inspiruar nga Jackie Kennedy.

Përndryshe, Kaia është vajza e ish-modeles së njohur Cindy Crawford.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat