Modelja e kolme nxjerr kofshët dhe të pasmet - Bota Sot
Modelja e kolme nxjerr kofshët dhe të pasmet

Bota e Yjeve

Modelja e kolme nxjerr kofshët dhe të pasmet

Nga: Bota sot Më: 2 mars 2018 Në ora: 14:15
Iskra Lawrenc

Ajo nuk është e panjohur për të ekspozuar kthesat e saj trupore.

Dhe Iskra Lawrence nuk i la vend imagjinatës, derisa mori pjesë në shoun  Off-White në Paris Fashion Week, të enjten, përcjell Bota sot.

Modelja 27 vjeçare dukej bombastike, derisa me veshjen e saj kishte ekspozuar kofshët e plota dhe të pasmet gjigante.

Ajo mori gjithë vëmendjen duke i bërë njerëzit që ta kthejnë kokën./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test