Chloe Khan në Dubai, ka vendosur ta emërojë një deve – ja emri - Bota Sot
Chloe Khan në Dubai, ka vendosur ta emërojë një deve – ja emri

Bota e Yjeve

Chloe Khan në Dubai, ka vendosur ta emërojë një deve – ja emri

Më: 17 maj 2018 Në ora: 07:47
Chloe Khan

Ajo ka kohë që nuk ka lëvizur nga vendi më i vizituar dhe më luksoz në botë.

Chloe Khan ka pozuar në Dubai pranë një deve, të cilit ka vendosur edhe t`ia vë një emër. Karlos, është emri që ka propozuar modelja.

Por bukuroshja nuk e lë me kaq. Ajo sërish ka “goditur” me një foto ku në fokus e ka gjoksin e saj gjigant.

“A besoni në mundësi të dytë?”, ka pyetur ajo ndjekësit e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test