Lauren shfaqet seksi, tregon thithkat - Bota Sot
Lauren shfaqet seksi, tregon thithkat

Bota e Yjeve

E martë, 13 nëntor 2018

Lauren shfaqet seksi, tregon thithkat

Nga: Bota sot Më: 22 qershor 2018 Në ora: 16:18
Lauren Goodger

Ajo u akuzua se ishte ‘viktimë e turpërimit’ nga shikuesit pasi hodhi mbështetjen prapa Love Island, Lothario Adam Collard, gjatë paraqitjes së saj në This Morning.

Dhe Lauren Goodger e kishte lënë prapa gjithë këtë dramë, derisa u paraqit në Londër të enjten mbrëma, përcjell Bota sot.

Ish ylli i TOWIE tregoi figurën mahnitëse trupore në një fustan ngjyrë kafe, në të cilin u shfaq pa sytjena, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe madje edhe thithkat./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test