Dy kunatat mbretërore bashkë në Wimbledon - Bota Sot
Dy kunatat mbretërore bashkë në Wimbledon

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Dy kunatat mbretërore bashkë në Wimbledon

Nga: Bota sot Më: 15 korrik 2018 Në ora: 08:06
Meghan dhe Kate

Meghan është paraqitur bashkë me kunatën e saj Kate gjatë Wimbledonit duke e parë se si Serena Williams humbi në finalen e Wimbledonit ndaj Angelique Kerber.

Dukesha e Sussex u bashkua me dukeshën e Kembrixhit për të parë finalen e femrave.

Derisa Kate kishte veshur një fustan të bardhë të shkurtër, Meghan kishte veshur pantollona dhe një këmishë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test