Katie e Jamie s’e fshehin dashurinë në Malibu - Bota Sot
Katie e Jamie s’e fshehin dashurinë në Malibu

Bota e Yjeve

Katie e Jamie s’e fshehin dashurinë në Malibu

Më: 4 gusht 2018 Në ora: 12:33
Katie Holmes dhe Jamie Foxx

Kishte spekulime këtë verë që Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kishin dhënë fund lidhjes së tyre pesëvjeçare.

Megjithatë, ata dy u panë në krahët e njëri-tjetrit këtë të premte në Malibu të Los Angeles.

Madje në fotografitë që shihen më poshtë, ata duken më të afërt se kurrë, duke shkëmbyer përqafime e puthje në destinacionin e famshëm kalifornian.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...