Pushime romantike, çifti sjell poza joshëse nga Kreta - Bota Sot
Pushime romantike, çifti sjell poza joshëse nga Kreta

Bota e Yjeve

Pushime romantike, çifti sjell poza joshëse nga Kreta

Nga: Bota sot Më: 6 gusht 2018 Në ora: 15:33
Gorka Marquez dhe Gemma Atkinson

Ai filloi punën në serinë e re të "Strictly Come Dancing", por përpara se t’I kthehet punës, Gorka Marquez, ka zgjedhur të shijojë disa ditë pushimi romantik me të dashurën Gemma Atkinson.

Çifti, i cili u takua në shfaqjen e BBC-së në vitin 2017, kur Gemma ishte konkurrente, tregoi fizikun e tyre të përkyrer, derisa u fotografuan duke u rrezitur në Kino Karajan në Kretë, përcjell Bota sot.

Bukuroshja bjonde dukje mahnitëse me bikini me lule, me të cilin nxori në pah barkun e sheshtë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...