Jennifer Lopez shumë e nxehtë, tregon linjat seksi - Bota Sot
Jennifer Lopez shumë e nxehtë, tregon linjat seksi

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Jennifer Lopez shumë e nxehtë, tregon linjat seksi

Nga: Bota sot Më: 19 gusht 2018 Në ora: 10:36
Jennifer Lopez

Ajo është një nga fashionistet më të forta të botës.

Pra nuk është qudi që Jennifer Lopez vendosi për të reklamuar një linjë të re të veshjeve atletke të dizajnuar nga Niyamasol për hir të saj.

Këngëtarja 49 vjeqar e hitit On The Floor u nis për në Instagram për të nxjerrë koleksionin e ri dhe figurën e saj tonike./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test