Flet Hailey: Nuk jam martuar ende - Bota Sot
Flet Hailey: Nuk jam martuar ende

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Flet Hailey: Nuk jam martuar ende

Nga: Bota sot Më: 15 shtator 2018 Në ora: 15:01
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Së fundmi kanë qarkulluar lajme se këngëtari Justin Bieber është martuar me modelen Hailey Baldwin, me të cilën është fejuar muaj më parë.

Kjo erdhi pasi ata u panë të enjten në një gjykatë në New York City, duke ngritur spekulime që dyshja tashmë janë martuar, përcjell Bota sot.

Të premten ata u panë duke dalë nga banesa e tyre në Brooklyn dhe më pas modelja u deklarua për lajmet.

“E di se nga po vijnë spekulimet, por unë nuk jam martuar ende”, ka shkruar ajo në Tëitter./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test