Belén Roca: Futbollistët, specialiteti im - Bota Sot
Belén Roca: Futbollistët, specialiteti im

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Belén Roca: Futbollistët, specialiteti im

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 22:46
Belén Roca

Belén Roca, ish-konkurrente e “Big Brother” në Spanjë, ka bërë rrëfime pikante në revistën “Primera Linea”.

“Kam pasur marrëdhënie me disa futbollistë. Impenjohen shumë gjatë marrëdhënies. Janë të rinj, janë të bukur dhe mund të të çojnë me pushime në vende të mrekullueshme. Prandaj më pëlqejnë shumë”, thotë Roca.

Kur u pyet se cilin nga lojtarët ka provuar, ajo nuk tha emra të veçantë, por vetëm emra skuadrash: “Kam qenë me një futbollist të Sevilla, një të Betis, një të Real dhe një të Barcelona”.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test