Transparente, modelja e kolme tregon shumë nga lëkura - Bota Sot
Transparente, modelja e kolme tregon shumë nga lëkura

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Transparente, modelja e kolme tregon shumë nga lëkura

Nga: Bota sot Më: 19 shtator 2018 Në ora: 08:32
Felicity Hayward

Modelja e kolme Felicity Hayward, ka tërhequr edhe një herë vëmendjen.

Ajo është kthyer nga pushimet e saj verore dhe të martën është shfaqur në tapetin e kuq në Javën e Modës në Londër, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

29-vjeçarja i ka lënë pak vend imagjinatës me një veshje transparente ngjyrë të zezë, me të cilën ekspozoi shumë nga lëkura e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test