Kim Kardashian apo Luana Vjollca, kush duket më seksi? - Bota Sot
Kim Kardashian apo Luana Vjollca, kush duket më seksi?

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Kim Kardashian apo Luana Vjollca, kush duket më seksi?

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 14:47
Kim Kardashian dhe Luana Vjollca

Inspirimi më I madh i yjeve shqiptare nuk ka dyshim se vjen nga modelet dhe këngëtaret me famë botërore.

Kim Kardashian, Rihanna, Beyonce janë vetëm disa prej artisteve të huaja të cilat pushtojnë kopertinat e shtypit rozë.

Veprimtaria, pamja dhe veshja e tyre e veçantë bën që shpesh t’i frymëzojnë edhe artistet tona që pothuajse tashmë kanë ‘kapur’ modën.

Është kjo prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca e cila dogji Instagram-in me paraqitjet e fundit të saj. Këto imazhe të Vjollcës u komentuan tejet shumë, madje u vërejt edhe ngjashmëria që ka me yllin 37 vjeçar, Kardashian.

Vjollca pati të veshur një fustan ngjyrë të gjelbërt të errët ku të njëjtin model para disa ditëve e kemi parë tek Kim Kardashian.

Se kujt i rrie më mirë dhe kush duket më seksi, vlerësojeni vetë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test