Bella Hadid feston ditëlindjen e 22-të - Bota Sot
Bella Hadid feston ditëlindjen e 22-të

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Bella Hadid feston ditëlindjen e 22-të

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 12:27
Bella Hadid

Modelja e famshme e Victoria Secret, Bella Hadid ka filluar të fesoj ditëlindjen e saj një ditë më parë.

Ajo shihet se ishte në apartamentin e motrës së saj Gigi Hadid duke festuar, ku doli e veshur me një triko protokalli dhe e shoqëroi atë me një palë çizme të zeza.

Hadid, sot mbush 22 vjet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test