Meghan Markle rikthen fundin e lëkurës - Bota Sot
Meghan Markle rikthen fundin e lëkurës

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Meghan Markle rikthen fundin e lëkurës

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 21:12
Meghan Markle

Meghan Markle nuk iu përmbajt dot për një kohë të gjatë rregullave të reja. Dukesha e Sussex-it nuk duroi më, por iu rikthye dashurisë së vjetër, fundeve të lëkurës, duke u shfaqur në publik me një krijim ngjyrë smeraldi nga Hugo Boss ( që kushton 595 dollarë).

Edhe pse duket më shumë rock `n`roll sesa veshje mbretërore, fundi i ngushtë i përshtatej në mënyrë perfekte stilit të Meghanit, ndërsa ngjyrat e tjera te përzgjedhura përfshinin neutralen dhe blunë, duke mos e nxjerrë veshjen nga kornizat e elegantes.

Meghani megjithatë nuk është e vetmja pjesetare e familjes mbretërore që “luan“ me lëkurën: vjehrra e ndjerë e saj, Diana, i kishte mjaft për zemër fundet e lëkurës, sidomos ata në ngjyrë të zezë. Ne jemi të sigurtë se kjo nuk ka për të qenë hera e fundit që Meghani e “respekton“ vjehrrën e vet, duke imituar shijet e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test