Mbi makinë e motor, Kejvina Kthella ndez flakë rrjetin - Bota Sot
Mbi makinë e motor, Kejvina Kthella ndez flakë rrjetin

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Mbi makinë e motor, Kejvina Kthella ndez flakë rrjetin

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 19:24
Kejvina Kthella

Velina e ‘Xing me Ermalin’ thuajse çdo ditë servir për fansat e saj foto shumë provokuese.

Këtë herë ajo ka zgjuar tundime me veshjen e saj të kuqe, ngjyrë e cila listohet ndër të preferuarat e modeles.

Pozat e radhës Kejvina ka zgjedhur t’i realizojë mbi motor dhe makinë.

Më provokuese se kaq nuk mund të ishte modelja shqiptare.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test