Ngjyra e kuqe bukur i rrin Miss Grand Dashuria Bilaj - Bota Sot
Ngjyra e kuqe bukur i rrin Miss Grand Dashuria Bilaj

Bota e Yjeve

Ngjyra e kuqe bukur i rrin Miss Grand Dashuria Bilaj

Nga: Maksim Gjokaj Më: 14 tetor 2018 Në ora: 11:56
Dashuria Bilaj

 Vazhdon të jetë vajza më e bukur me kurorën e Miss Grand 2018, e gati për të përfaqësuar bukurinë shqiptare në botë.

Kjo është Dashuria Bilaj, e cila vetëm pak ditë më parë ka realizuar një set fotografik para aparatit të mjeshtrit Avni Selmani, ku duket vërtetë si një princeshë me të kuqe dhe që po i rrin shumë bukur kjo ngjyrë. Por fotot mësojmë se janë realizuar në natyrë por edhe në studio të fotografit të njohur ku Dashuria po shkëlqen.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...