Fotot e fundit të Lumes, tregojnë sa seksi është ajo - Bota Sot
Fotot e fundit të Lumes, tregojnë sa seksi është ajo

Bota e Yjeve

Fotot e fundit të Lumes, tregojnë sa seksi është ajo

Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 06:36
Fatlume Popovci

Ajo është njëra prej këngëtarëve që nuk di të ndalet me projektet e saja të reja muzikore por edhe mbrëmjet

Fatlume Popovci është duke vazhduar që të tregojë se do të paraqitet shumë fuqishëm në këtë fundvit.

Përpos një projekti të ri që ajo e ka lansuar për festat e fundvitit dhe do të transmetohet në programet e ndryshme që janë bërë nga produksionet kosovare.

Kjo këngë është njëra prej këngëve më të dëgjuara pasi që tani është lansuar në youtube.

Në anën tjetër, pos këngëve ajo ka realizuar edhe disa foto shumë seksi, të cilat pritet që të dalin edhe online.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test