Shpreson të largohet në janar

Futboll

Shpreson të largohet në janar

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 17:49
Fernando Llorente

Juventus dëshirojnë të sjellin përsëri në skuadër sulmuesin Fernando Llorenten, raporton “Tuttosport”.

Sulmuesi spanjoll ka mbetur në bankën rezervë këtë edicion tek skuadra e Napolit. 

Megjithatë shpreson të largohet në janar, kur edhe hapet afati kalimtar i transferimeve.

Juventusi dëshiron të investoj në repartin e sulmit, dhe tani raportohet se Llorente mund të rikthehet tek “Zonja e Vjetër”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat