Hadërgjonaj e Voca startojnë për skuadrat e tyre

Futboll

Hadërgjonaj e Voca startojnë për skuadrat e tyre

Më: 18 janar 2021 Në ora: 16:45
Idriz Voca dhe Florent Hadërgjonaj

Futbollistët shqiptarë, Idriz Voca dhe Florent Hadërgjonaj do të startojnë për skuadrat e tyre në Turqi.

Për Ankaragucun do të startojë Voca në ndeshjen ndaj Fenerbahces në udhëtim.

Përveç Vocës në formacionin bazë është edhe shqiptari, Endri Cekici.

Kurse, Florent Hadërgjonaj është bërë startues i padiskutueshëm për Kasimpasan.

Kasimpasa luan si vendas ndaj Erzurum BB. Të dyja këto ndeshje startojnë nga ora 17:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat