Arsenali kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Futboll

Arsenali kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 13:02
Arsenali kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Arsenali kërkon mbrojtësin e Barcelonës!

Skuadra londineze si duket është pajtuar me faktin që do ta humbasë mbrojtësin Hector Bellerin, dhe po shikon që në marrëveshje të përfshihet edhe Junior Firpo, raporton “football.london”.

Bellerin raportohet se do të rikthehet tek ish-skuadra e tij Barcelona, dhe Arsenal po kërkon përfshirjen në marrëveshje të Junior Firpo si zëvendësues i spanjollit.

Bellerin është “produkt” i akademisë së Barcelonës, ndryshe e njohur edhe si La Masia, dhe si duket spanjolli do të rikthehet në vendlindje në fund të sezonit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat