Lajm i keq për Realin

Futboll

Lajm i keq për Realin

Më: 11 prill 2021 Në ora: 15:23
Lajm i keq për Realin

Një lajm shumë i keq ka ardhur për Realin e Madridit ditën e sotme.

Ekipi i Zidane ka humbur shërbimet e Lucas Vasquez për pjesën e mbetur të sezonit.

Spanjolli ka pësuar një dëmtim në ligamentin e kryqëzuar në sfidën e mbrëshme ndaj Barcelonës, të cilën edhe e mbylli që në pjesën e parë, ku vendin e tij e mori Odriozola.

Lajm shumë i keq ky që prish jo pak humorin pas fitores ndaj Barcelonës në klasike. Kujtojmë se Reali ka përpara edhe ndeshjen ndaj Liverpoolit në Champions League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat