Vëmendja në “Riza Lushta”

Futboll

Vëmendja në “Riza Lushta”

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 11:04
Vëmendja në “Riza Lushta”

Në kuadër të Ligës së Parë të futbollit kosovar, sot zhvillohen dy ndeshje interesante.

Në grupin A, zhvillohet ndeshja derbi mes Trepçës ’89 dhe Trepçës në “Riza Lushta”.

Kurse, në grupin B, Ferizaj është nikoqir i Flamurtarit.

Ndeshjet në fjalë luhen nga ora 15:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat