Milani me portier të ri

Futboll

Milani me portier të ri

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 11:46
Milani me portier të ri

Milani me portier të ri, sot vizitat mjekësore!   

Pas dëmtimit të Maignan, Milan ka vepruar me shpejtësi për zëvendësuesin e tij.

Mirante është zgjedhur nga Maldini i cili sot në mëngjes ka mbërritur në Columbus për vizitat mjekësore.

38-vjeçari italian do të jetë portieri i ri titullar i Milan-it, deri në rikthimin e portieri francez.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat