Vllaznia godet

Futboll

Vllaznia godet

Më: 28 dhjetor 2021 Në ora: 15:40
Vllaznia godet

Vllaznia ka kryer goditjen e parë në merkaton e dimrit. Klubi shkodran ka arritur marrëveshjen me Mickaël Panos, i cili aktivizohet në rolin e mesfushorit shkatërrues.

Sondazh/ Sa besoni te agjencitë imobiliare?

24-vjeçari francez është pa ekip prej datës 1 korrik, teksa më parë ka luajtur me ekipin e dytë të St Ettiene, teksa ka luajtur në Qipro me skuadrat e Pafos dhe EN Paralimniou.

Panos mund të luajë edhe në qendër dhe krahun e majtë të mbrojtjes. Një përforcim i rëndësishëm për Thomas Brdaric, i cili siguron një tjetër lojtar në rolin e shkatërruesit pas Ardit Krymit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat