Liverpooli e dyfishon epërsinë

Futboll

Liverpooli e dyfishon epërsinë

Më: 23 janar 2022 Në ora: 15:47
Liverpooli e dyfishon epërsinë

Liverpooli e dyfishon epërsinë kundër Crystal Palace

Liverpooli e ka dyfishuar epërsinë kundër Crystal Palace, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Londër.

Alex Oxlade-Chamberlain shënoi për 2:0 për Liverpoolin në minutën e 32-të.

Sulmuesi anglez shënoi nga afërsia pasi, pasi u shërbye në zonë nga Andy Robertson.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat