Adil Vokrri: Urime gazeta “Bota sot”, gjithmonë në shërbim të sportistëve 

Futboll

Adil Vokrri: Urime gazeta “Bota sot”, gjithmonë në shërbim të sportistëve 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 21:05
Adil Vokrri

Ish futbollisti i mirënjohur, Adil Vokrri, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”, duke e vlerësuar lart punën e saj. 

Vokrri, një fund të viteve të 80-ta ka luajtur për Prishtinën në Ligën e Dytë Unike Federative të ish Jugosllavisë, pastaj futbollist i shquar në kohën e pavarësimit dhe në vitet e pas luftës. 

“Urime gazeta “Bota sot”, gjithmonë në shërbim të sportistëve.

“Bota sot” raporton me korrektësi dhe profesionalizëm, për të gjitha gjeneratat, nga gjenerata e artë, e sakrificës dhe në vitet e pas luftës.

Është gazetë që i jep frymë sportit dhe nuk e harron asnjëherë gjeneratën kulmore ndër vite që ka pasur Kosovës. Urime të përzemërta”, uron Vokrri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat