Legjenda e futbollit, Shukri Paçarada: “Bota sot”, uroj të vazhdoni me informime të drejta dhe të vërteta

Futboll

Legjenda e futbollit, Shukri Paçarada: “Bota sot”, uroj të vazhdoni me informime të drejta dhe të vërteta

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 22:18
Legjenda e futbollit, Shukri Paçarada: “Bota sot”, uroj të vazhdoni me informime të drejta dhe të vërteta

Legjenda e futbollit të Kosovës, ish portieri i mirënjohur Shukri Paçarada, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Ish portieri i gjeneratës së artë, aktualisht jeton e vepron në Gjermani, me fjalët me të mira për gazetën “Bota sot”.

Paçarada thotë se “Bota sot” po e kryen një punë me përkushtim e profesionalizëm.  

“Me rastin e përvjetorit të 27 të mediumit tuaj, uroj të vazhdoni me informime të drejta dhe të vërteta”, uron Paçarada.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat