Largohet nga Dukagjini

Futboll

Largohet nga Dukagjini

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 22:56
Dren Gashi

Sulmuesi Dren Gashi ka mbetur lojtar i lirë pas përfundimit të edicionit 2021/22 në Superligën e Kosovës. 

Gashi nuk ka arritur marrëveshje të re me klubin nga Klina, dhe tani është i hapur për t’i shqyrtuar ofertat e reja në afatin kalimtar veror.

Ish-fubollisti i shumë skuadrave të njohura kosovare, gjatë sezonit të fundit shënoi një gol dhe dhuroi pesë asistime.

Ai me skuadrën e Dukagjinit pati 14 paraqitje në Superligë dhe në Kupën e Kosovës.

Kujtojmë se Gashi ishte transferuar te klinasit nga skuadra e Feronikelit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat