Sanchez mesazh emocionues

Futboll

Sanchez mesazh emocionues

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 12:01
Sanchez mesazh emocionues

Sanchez mesazh emocionues: Faleminderit Inter, ika duke lënë 3 trofe!

Pas deklaratës zyrtare ditën e djeshme nga klubi, Sanchez është larguar duke përshëndetur klubin e Interit për aventurën 3 vjeçare më zikaltërit.

Kiliani i ka dërguar një mesazh Interit përmes rrjeteve të tij sociale.

“Këtu lë tre trofe pas 11 vitesh. Faleminderit dhe paçi fat, shihemi së shpejt”, shkruhet në postimin e “Nino Maravilla”, gati për të filluar aventurën e tij të re, e cila me shumë mundësi do të jetë te Marseille.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat